germany

                                      uber uns

  

Unsere Firma beschäftigt sich schon vielen Jahren mit  dem Verkauf, Lieferungen, Aufbaus und Services der Schwimmbadüberdachungen.
   Bei uns finden Sie eine grosse Angebotspalette der Abdeckungen von Typen, Formen und Ausführungen ( niedrige, hohe, mittelhohe, gerundete, eckige, u.s.w.) . Alle unsere Produkte sind aus hochwertigen Materialien gemacht und alle Detailsachen sind sehr anspruchsvoll. Deshalb können wir auch zu unseren Poolabdeckungen eine 5 Jahre lange Garantie geben. 
  Zu unseren Produkten bieten wir auch zukünftige Service- und Reparaturdienste an, bei der Bestellung sichern wir auch die Beratungsdienste und Detailabmessungen des Pools.

  Rufen Sie uns an und informieren Sie sich ...

 

              An allen angeführten Kontakten stehen wir Ihnen jeden Tag zur Verfügung, zögern Sie nicht uns

                                                                zu kontaktieren  !!      

                         Wir liefern unsere Abdeckungen in die ganze EU ....

 

                dakota                     laura

czech

                                                                o nas

  

  Jsme firma zabývající se již řadu let  prodejem, kompletními dodávkami, servisem a opravami zastřešení bazénů. U nás naleznete širokou nabídku typů, tvarů a provedení zastřešení z nejkvalitnějších materiálů s možností volitelné doplňkové výbavy. Ke všem našim produktům nabízíme servisní služby, servis a poradenství. V případě objednání některého z našich zastřešení provádíme finální zaměření bazénu na místě před objednáním a realizací.

  Zajišťujeme kompletní dodávky zastřešení v tuzemsku i do zahraničí - včetně dopravy až k zákazníkovi, montáže, servisu a záruky.

 

    Na všech uvedených kontaktech jsme Vám k dispizici sedm dní v týdnu, neváhejte nás kontaktovat

                                                     i mimo pracovní dobu !!       

                     --------------------------------------------------------     

                        Záruční a pozáruční opravy a servis

                     --------------------------------------------------------  

  V případě zájmu nabízíme našim zákazníkům mimo jiné i poradenskou činnost v oblasti stavební přípravy pro instalaci zastřešení,  provádíme přesná a odborná zaměření bazénů či objektů přímo na místě  včetně konzultace. 

  Servisní služby a opravy provádíme celoročně dle možností. Jedná-li se o opravu poškozeného zastřešení (např.živelné pohromy, neúmyslné vlastní poškození, vandalismus, apod. ...), jsme ochotni věnovat se i opravám typů zastřešení od jiných výrobců - dle možností a dostupnosti materiálů.

   Pro další informace jsme Vám k dispozici na uvedených kontaktech i mimo pracovní dobu.